Jedwab i olej słonecznikowy. Odżywka Tigi S-Factor Serious

Kosztuje dwu- lub trzykrotnie więcej niż inne odżywki do włosów. Bazuje na oleju słonecznikowy i jedwabiu. Stworzono ją z myślą o włosach zniszczonych, ale nadaje się do każdego rodzaju. Czy można powiedzieć, że Tigi S-Factor „Serious” Conditioner with Sunflower Seed Oil to pielęgnacyjny strzał w dziesiątkę?

Wyjątkowa i skuteczna pielęgnacja włosów zaczyna się u źródła. Odżywione i wzmocnione (dzięki odżywce Tigi S-Factor) cebulki włosów zawsze produkują mocniejsze i piękniejsze włosy. Ich wzrost i kondycja zależy od tego, czy przyłożymy się do pielęgnacji włosów odpowiednio. Co ma do tego olej słonecznikowy? Okazuje się, że dużo.

Odżywka do włosów „Serious” Tigi S-Factor to właściwie intensywna maska, która bazuje na dwóch składnikach. Pierwszy jest właśnie olej słonecznikowy o świetnym działaniu nawilżającym, odżywczym, uelastyczniającym, wzmacniającym, a nawet ochronnym. Drugi jest jedwab, który włosom nadaje gładkości, ułatwia rozczesywanie i ochrania wrażliwe końcówki włosów. Okazuje się, że wystarczy olej słonecznikowy z kilkoma dodatkami, aby przywrócić włosom zniszczonym i osłabionym zdrowie. Co charakteryzuje tę odżywkę?

Tigi S-Factor „Serious” Conditioner z olejem z pestek słonecznika

Łatwo poznać ją wśród innych produktów. Marka Tigi S-Factor stawia na proste, ale wyróżniające się opakowania. Odżywka na bazie oleju słonecznikowego i jedwabiu dostępna jest w dużych opakowaniach o pojemności 750 ml. Beczułkowaty słoiczek z białego plastiku zdobi tylko logo marki (różowe S) i prosty napis. „Serious” Conditioner wygląda bardzo ciekawie.

Produkt poleca się do profesjonalnej pielęgnacji włosów.

Sposób użycia:

Czysty olej słonecznikowy na włosy można nakładać na kilka różnych sposobów. Z odżywką jest już nieco inaczej. Trzeba trzymać się konkretnych zaleceń, aby Tigi S-Factor „Serious” Conditioner z olejem słonecznikowym zadziałała najlepiej.

  1. Umyj i osusz włosy ręcznikiem.
  2. Porcję różowej odżywki nanieś na włosy.
  3. Produkt rozprowadź dokładnie na całej długości pasm.
  4. Odczekaj około 2-3 minut.
  5. Dokładnie spłucz i wysusz włosy.